Inne preparaty

Start Colon C - zdrowe jelita
Colon C - zdrowe jelita

Colon-c

Colon C zawiera:

łupiny nasion babki płesznik - dostarczają błonnika i śluzu potrzebnego przy wydalaniu treści jelitowej. Większość błonnika w żywieniu człowieka pochodzi ze zbóż, jednak mogą powodować uszkodzenia wrażliwych ścian jelit. Łupiny nasion babki płesznik po wchłonięciu wody uwalniją śluz którym "smarują" ściany jelita i ułatwiają wydalanie treści zawartych w jelitach w sposób delikatny i skuteczny. Ponieważ nie powoduje to uszkodznia ścian jelit, zastosowanie nasion babki płesznik jest idealne w przypadku jelit wrażliwych.

bakterie z rodzaju Lactobacillus i Bifidobacterium najnowszej generacji - Dzięki podwójnemu powlekaniu są one w stanie przetrwać długie przechowywanie i dotrzeć żywe do jelit.  Dietetycy od dawna rekomendowali używanie przyjaznych bakterii w celu utrzymania  równowagi mikrobiologicznej przewodu pokarmowego. Zapewnienie dostarczania probiotyków w diecie jest ważnym elementem wspomagania stałości środowiska bakteryjnego jelit.


fruktooligosacharydy pochodzące z cykorii - stymulują przemianę materii, pomagają w odchudzaniu się. Najnowsze badania naukowe przeprowadzone w USA i Japonii dowodzą, iż fruktooligosacharydy dodawane do żywności wzbogacają florę jelitową i zwiększają ilość  bakterii z rodzaju Lactobacillus.

 

Colon C
Colon C 180+20g Reguluje pracę jelit

 

Colon C powinny zażywać osoby z obstrukcjami (problemy z zatwardzeniem mas jelitowych), jest bezpieczny dla kobiet w ciąży pomaga regulować poziom cukru więc docenią go także cukrzycy. Osoby biorące antybiotyki i inne leki niszczące florę bakteryjną również powinny zażywać Colon C gdyż szybciej odbudują potrzebną do trawienia florę bakteryjną, do tego jest pomocny w oczyszczaniu organizmu. Suplement ten bowiem bardzo dobrze nadaje się do diety oczyszczającej, ze względu na funkcje sprzyjające detoksykacji organizmu. Jest polecany dla wegetarian i wegan, gdyż nie zawiera glutenu, pszenicy i mleka. Oraz w dietach odchudzających. Działając korzystnie na perystaltykę jelit wpływa na systematyczne wypróżnianie się.

Colon C
Colon C 180+20g Reguluje pracę jelit

Sposób użycia:
2 razy dziennie po 1 czubatej łyżeczce (5 g) - jedną przed śniadaniem, drugą przed kolacją. Zmieszać z 1/2 szklanki płynu (wody lub soku) i wypić. Popić dodatkową porcją płynu. Łączna ilość przyjętego płynu na 5 g Colonu C nie powinna być mniejsza niż 250 ml.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Po otwarciu przechowywać w lodówce. Regularne przyjmowanie Colonu C stanowi cenne uzupełnienie błonnika w codziennej diecie.

 

Colon C
Colon C 180+20g Reguluje pracę jelit