Inne preparaty

Start Preparaty TP-1 TP-2
Preparaty dr Tadrusza Podbielskiego TP-1 i TP-2 wzmacniają siły obronne organizmu, poprawiają morfologię krwi, regulują przemianę materii

TP-1TP-1 i TP-2 Preparaty dr Podbielskiego - Mikroelementy. TP - Tadeusz Podbielski (1903-1994) - doktor nauk weterynaryjnych, zasłynął jako twórca preparatów mikroelementowych TP-1 i TP-2. Dr Tadeusz Podbielski pomógł tysiącom ludzi.
Opakowanie - 10 ml.

TP-1 i TP-2 Preparaty dr Podbielskiego - Mikroelementy.
Produkcja - Dr Podbielski

Sposób stosowania TP-1 i TP-2 znajdziesz Tutaj >>>

Mikroelementy zawarte w preparatach TP-1 i TP-2: kobalt (Co), żelazo (Fe), magnez (Mg), miedź (Cu) i cynk (Zn)- można określić jako "minerały życia" (określenie prof. Juliana Aleksandrowicza). Choć same nie są energetycznymi materiałami, jednak działając jako aktywatory lub inhibitory procesów enzymatycznych, warunkują stan zdrowia lub choroby. Zakłócenia proporcji w ich składzie, pojawiające się w naszym pożywieniu, stanowią odzwierciedlenie naszego środowiska, w którym żyjemy (min. gleby i wody).

W krajach cywilizowanych organizmy ludzkie zawierają coraz mniej "pierwiastków życia", gdyż coraz mniej zawiera ich pożywienie. Wzrastają krzywe zachorowalności na choroby układu sercowo-naczyniowego, na zaburzenia psychiczne i metaboliczne oraz choroby nowotworowe.

TP-2Wydaje się przeto logiczne podejmowanie już dziś działań przywracających równowagę w środowisku wewnętrznym człowieka, przez korygowanie pożywienia i wody niezależnie od procesu kształtowania zdrowego środowiska zewnętrznego.

Mikroelementy zawarte w preparatach TP-1, TP-2 wzmacniają siły obronne organizmu, poprawiają morfologię krwi, regulują przemianę materii w organizmie, działają na organizm stymulująco.

Decydująca jest nie tylko ilość składników mineralnych, lecz również i to, jak i w jakich proporcjach są przyjmowane. Przez szereg lat, na podstawie obserwacji i doświadczeń prowadzonych przez dr Tadeusza Podbielskiego, doskonalone były ich proporcje w preparatach TP-1 i TP-2.

Preparaty te nie są lekami. Nie działają na określoną jednostkę chorobową. Działają one na cały organizm, są biogennymi stymulatorami.

Preparat dr Podbielskiego TP-1
TP-1

TP-1 Mikroelementy dr Podbielskiego.
TP-1 Preparat dr Podbielskiego Kobalt + Magnez + Cynk.
Suplement diety. Mikroelementy  TP-1 wg receptury dr Tadeusza Podbielskiego wskazane są w stanach ogólnego wyczerpania i osłabienia, stanach rekonwalescencji oraz przy niedoborze mikroelementów w organizmie.

Preparat TP-1 jest nośnikiem ważnych mikroelementów.
Ich niedobór w glebie, w wodzie, pożywieniu może spowodować szereg schorzeń. Dostarczone organizmowi w postaci wodnych roztworów soli działają profilaktycznie.
Mogą też uzupełniać leczenie podstawowe, jednak go nie zastąpią.

Preparat dr Podbielskiego TP-2
TP-2

TP-2 Mikroelementy dr Podbielskiego.
TP-2 Preparat dr Podbielskiego Kobalt + Magnez + Cynk + Żelazo + Miedź.
Mikroelementy  TP-2 wg receptury dr Tadeusza Podbielskiego wskazane są w stanach ogólnego wyczerpania i osłabienia, stanach rekonwalescencji oraz przy niedoborze mikroelementów w organizmie. 

Składniki TP-2 dr Podbielskiego:
chlorek kobaltu, siarczan cynku, siarczan magnezu, siarczan żelaza, siarczan miedzi.


Preparat TP-2 jest nośnikiem ważnych mikroelementów.
Ich niedobór w glebie, w wodzie, pożywieniu może spowodować szereg schorzeń. Dostarczone organizmowi w postaci wodnych roztworów soli działają profilaktycznie.
Mogą też uzupełniać leczenie podstawowe, jednak go nie zastąpią.

Ostrzeżenie:
U osób wrażliwych może czasami wystąpić wysypka, luźny stolec lub kołatanie serca. Należy wówczas zaprzestać przyjmowania preparatu do czasu ustąpienia objawów, w razie powtórnego wystąpienia objawów należy skonsultować się z lekarzem. Nie przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, ciemnym w temperaturze pokojowej (do 25°C).