Inne preparaty

Start Oleje Sposób użycia
Profilaktyczny sposób użycia oleju lnianego i innych olejów na zimno tłoczonych

Kwiat Lnu
Zdrowotne właściwości olejów na zimno tłoczonych.
Lecznicze właściwości oleju lnianego.
Zdrowotne działanie oleju lnianego.

Leczniczo i profilaktycznie polecamy taką kompleksową mieszankę na bazie oleju lnianego.
Najlepiej na czczo, ale oczywiście można o dowolnej porze.

Potem w ciągu dnia używamy olej na zimno tłoczony do sałatek itp.
U wielu osób które mają duże niedobory NNKT pojawia się apetyt na potrawy z olejem.
Instynkt zawiadamia nas wyraźnie - potrzebuję takiego oleju.
Więc nie żałuj sobie. Oleju nie przedawkujesz.

Proponowany skład mieszanki:
1 łyżka stołowa oleju lnianego złotopolskiego 10 - STOPNIOWEGO (ok. 10 gramów),
1 mała łyżeczka (ok. 4-5 gramów) oleju makowego złotopolskiego 10-STOPNIOWEGO
1 mała łyżeczka od herbaty oleju z wiesiołka złotopolskiego 10 - STOPNIOWEGO
1 - 2 łyżki soku z cytryny, albo po prostu sok z połowy niedużej cytryny.
łyżka aloesu w płynie lub żelu (ok. 10 gramów) - patrz Nasze uwagi na dole strony.

Zdrowie na długie lata i 0 (słownie ZERO) wydatków na lekarstwa.
Warto???

Po wprowadzeniu do produkcji nowych olejów niektórzy użytkownicy modyfikują ten schemat.
Zamiast oleju lnianego stosują Olej Lniany z Kapsaicyną.
Wymiennie z Olejem Makowym stosują Olej z Pestek Dyni.
Wymiennie z Olejem z Wiesiołka stosują Olej z Ostropestu lub rewelacyjny Olej z Czarnuszki.
Smakosze zamiast zwykłego Oleju Lnianego używają Olej Lniany Złotolen.

Oleje na zimno tłoczone

Nasza koleżanka Karolina Kamińska
prosi o przeczytanie artykułu
Zdrowy ☀️ olej rzepakowy
Olewaj przemysłowy Olej Rzepakowy. 
Nie bądź głupi! Nie daj się zabić!! 
Nie kupuj trucizny, tylko dlatego, że tania!!!

Wykonanie:
Odmierzamy do malutkiego naczynia (filiżanka do espresso) 1-2 łyżki stołowe  cytryny do której dodajemy, łyżkę stołowa oleju lnianego, następnie dodajemy łyżeczkę do herbaty oleju makowego i taka samą porcję oleju z wiesiołka. Na koniec mieszankę uzupełniamy 1 łyżką stołową aloesu.

Najlepiej po  spożyciu mieszanki nic nie jeść przez pól godziny.

Wyjaśnienia:
Oddziaływanie zdrowotne takiej mieszanki jest wielokierunkowe. Oprócz pozyskania przez organizm NNKT w ilościach dziennego zapotrzebowania,  spełnia  także zadanie lecznicze na cały przewód pokarmowy. Oleje działają osłonowo na ścianki przewodu pokarmowego, cytryna rozpuszcza stwardnienia kamienno wapienne na zwieraczach ścianach przewodu pokarmowego, uelastyczniając je, jest naturalnym rozpuszczalnikiem złogów,  aloes działa na stany zapalne błon przewodu pokarmowego w tym i na nadżerki. Olej lniany dzięki zawartemu w nim glikozydowi linamarynie ma działanie przeciwgrzybiczne i jest idealnym olejem stosowanym w przypadku candidy. Szczególne działanie ma tutaj olej z wiesiołka, który poprawia metabolizm tłuszczów, który jak wskazują badania w 60% populacji ulega wraz z wiekiem degeneracji. Poprzez kwas gamma linolenowy zawarty w oleju z wiesiołka następuje usprawnienie enzymu (D-6-D) delta 6 denaturazy, co umożliwia lepsze przyswajanie NNKT z grupy n-6 i n-3.

Zamiennie zamiast oleju makowego można zastosować olej z dyni.
Taka kombinacja pomaga w pozbywaniu się wszelkich pasożytów.

Źródło: W kręgu run Tutaj >>>

Nasze uwagi!
Na pierwszy rzut oka widać, że jest to odmiana Mikstury Oczyszczającej Józefa Słoneckiego.
Link Tutaj >>>
Różnica polega głównie na zastosowaniu olejów.
Pan Słonecki proponuje:
- Oliwa z oliwek - nigdy nie wiadomo co się kupuje, bez względu na cenę.
- Olej kukurydziany - Słonecki nic nie pisze, ale chyba tłoczony na zimno. Również do końca nie wiadomo co kupujemy.
- Olej z pestek winogron - Jesteśmy zdecydowanie przeciwni stosowaniu oleju tłoczonego na gorąco i rafinowanego.

Zmiana co jakiś czas oleju prawdopodobnie ma na celu uniknięcie przyzwyczajenia do jednego rodzaju i zapewnienie organizmowi większego wyboru zdrowotnych czynników.
Dlatego proponujemy używanie naszych Zdrowotnych Olejów 10 stopniowych  z
jakością zagwarantowaną Certyfikatem dołączanym do każdej butelki, które oprócz funkcji uszczelnienia i wygojenia przewodu pokarmowego dostarczają Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych.

Natomiast cytujemy i proponujemy
zastosować zalecenia p. Słoneckiego odnośnie stosowania Aloesu.
Sok z aloesu rozcieńczamy wodą w stosunku 1:1, czyli do półlitrowej butelki z ciemnego szkła wlewamy ¼ litra soku z aloesu i ¼ litra wody. Wodę wcześniej należy przegotować i schłodzić do temperatury pokojowej.


Wymiennie stosujemy zalecany przez p. Słoneckiego:

Alocit z soku z pestek grejpfruta wykonujemy w ten sposób, że półlitrową butelkę z ciemnego szkła napełniamy wodą i dodajemy 35 kropli Citroseptu. (Do kupienia w każdej aptece) Wodę wcześniej należy przegotować i schłodzić do temperatury pokojowej.

Po półrocznej kuracji roztworem soku z aloesu na początku, należy co trzy miesiące zmieniać rodzaj środka gojącego (na ekstrakt z grejpfruta i odwrotnie). Te zmiany uzasadnione są faktem, że po pewnym czasie organizm „przyzwyczaja się” do każdego środka gojącego i przestaje na niego reagować. Teoretycznie można byłoby stosować tylko jeden z środków gojących i robić przerwy, ale nie jest to dobre wyjście, ponieważ nasze środowisko zatruwane jest nieprzerwanie, więc nawet krótka przerwa w profilaktyce może spowodować niepowetowane szkody w zdrowiu
.

Uwagi Słoneckiego:
1. Citrosept jako preparat ekstraktu z grejpfruta polecam tylko dlatego, że dobrze go wypróbowałem. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, by stosować inne preparaty owego ekstraktu.
2. Sok z aloesu należy rozcieńczać wodą z tego powodu, że, jak wynika z praktyki, nierozcieńczony na początku działa zbyt gwałtownie, za to później organizm się niejako przyzwyczaja, gdyż po dwóch miesiącach w ogóle przestaje nań reagować.
3. Do wykonania alocitu nie nadają się tzw. żele aloesowe, czyli soki zagęszczone przez dodanie do nich błonnika, np. miąższu aloesowego albo pektyny, która jest po prostu wytłoczynami jabłek, czyli w istocie odpadem po wyciśnięciu z nich soku.
4. Spośród wielu dostępnych na rynku czystych soków z aloesu, najlepiej sprawdzają się soki dwóch producentów: Natura-Styl i Laboratoria Natury.

Oleje na zimno tłoczone

Jak długo stosować Miksturę oczyszczającą
Propaganda medyczna wmawia społeczeństwu, że choroba jest statystyczną niespodzianką przydarzającą się pechowcom, a na jej wystąpienie wpływ mają jakieś fikcyjne czynniki – patogeny, postęp cywilizacyjny, uwarunkowania genetyczne, niedobór w organizmie leków, brak badań okresowych. Mamy po prostu łatwowiernie przyjąć do wiadomości, że sami wpływu na nasze zdrowie nie mamy, więc pozostaje jedynie zawierzyć medycynie – poddawać się badaniom kontrolnym mającym na celu jak najwcześniejsze wykrycie choroby. Następnie diagnoza, no i leki mające zablokować objawy chorobowe, a ich ustąpienie rzekomo ma być równoznaczne z wyleczeniem, czyli zakończeniem kuracji. I to jest wszystko; już o zdrowie nie trzeba dbać; medycyna zrobiła swoje.

Mikstura oczyszczająca jest dla tych, którym propagowane przez medycynę podejście do zdrowia wydaje się być postawione na głowie. Rozsądek podpowiada, że lepiej jest postawić na zdrowie, gdyż tylko ono gwarantuje uniknięcie chorób oraz dożycie późnych lat starości w doskonałej kondycji psychicznej i fizycznej. Ale dbanie o zdrowie nie jest chwilową kuracją stosowaną w chorobie, gdyż o ten najcenniejszy ludzki skarb należy dbać przez całe życie. Nie warto się łudzić, że po wyzdrowieniu stajemy się odporni na choroby. Jasno z tego wynika, że Miksturę oczyszczającą należy stosować nieprzerwanie – od wczesnego dzieciństwa do końca życia.