Inne preparaty

Start Essiac Herbatka ziołowa
Essiac Indiańska herbatka ziołowa wzmacniająca system immunologiczny

EssiacESSIAC® - suplement diety. ESSIAC® - herbatka ziołowa produkowana zgodnie z recepturą Rene Caisse. Stosowana od 1922 roku. ESSIAC® jest mieszanką czterech sproszkowanych ziół, połączonych ze sobą w ściśle określonych proporcjach. ESSIAC® podnosi odporność. ESSIAC® zawiera składniki wzmacniające system immunologiczny.
Opakowanie - 42,5 g

ESSIAC®
Produkcja Resperin Corporation

Strona
Resperin Corporation po angielsku www.resperin.ca

ESSIAC® wzmacniająca układ immunologiczny indiańska herbatka ziołowa.

ESSIAC® produkowany przez Resperin Corporation jest sporządzony według oryginalnej receptury, którą Rene Caisse dostała od indiańskiego czarownika i w ciągu kilkudziesięciu lat udoskonaliła i pomogła tysiącom ludzi. 

Nazwa Essiac to czytane wspak - od tyłu nazwisko caissE.

Zgodnie z recepturą Rene Caisse, stosowaną od 1922 roku - ESSIAC® - jest mieszanką czterech sproszkowanych ziół, połączonych ze sobą w ściśle określonych proporcjach dla osiągnięcia maksymalnego efektu synergii.

Essiac

Czynniki roślinne zawarte w preparacie używane w medycynie naturalnej niezależnie od siebie od setek lat, pomogły tysiącom ludzi na całym świecie i okazały się skuteczne również w połączeniu z lekami lub środkami leczniczymi.

ESSIAC® - herbatka ziołowa - jest wykonywana w 100% z czystych ziół najwyższej jakości (mikrobiologicznie oznaczanych). Tylko wybrane gatunki niżej wymienionych roślin, są zbierane w okresie ich szczytowej wartości i wykorzystywane do produkcji mieszanki.

W skład ESSIAC® wchodzą:
szczaw polny, korzeń łopianu, kora wiązu czerwonego oraz korzeń rzewienia zwanego też rabarbarem indiańskim.

Bardzo ważną rzeczą jest odpowiedni dobór i proporcje wchodzących w skład oryginalnej formuły ESSIAC® ziół. To właśnie te czynniki stanowią o pozytywnym i efektywnym działaniu ESSIAC®.


Zioła te przyjmowane w odpowiednich ilościach wykazują zdolności pobudzania całego organizmu i oczyszczania z zalegających toksyn. Przyjmujący Essiac mogą mieć uczucie odnawiania, a także poczucie przypływu energii i odmładzania.

Uwaga na podróbki!
Nie kupuj Essiac z niepewnego źródła.

Sposób parzenia Essiac znajdziesz Tutaj >>>

Essiac